Zobacz jak sprzedajemy mieszkania i domy.

Skuteczny marketing?

Reklama, marketing, social media, piękne zdjęcia które sprzedają, ujęcia z drona, dobra promocja ofert na stronie i portalach. Nie ma się co rozpisywać na ten temat ponieważ w dzisiejszych czasach jest oczywiste, że bez tego wszystkiego nie da się skutecznie sprzedawać nieruchomości. To wszystko mamy w standardzie.

Doświadczenie, wiedza i kontakty?

To również oczywiste. Nie zamierzamy chwalić się wieloletnim doświadczeniem, odbytymi szkoleniami czy posiadanymi uprawnieniami. To, że musimy mieć znajomości nie tylko w branży nieruchomości ale wszystkich pokrewnych nie wymaga dowodzenia. Tak po prostu być musi. 

Co z pewnością zagwarantujemy, to uczciwe podejście do każdego klienta i każdej transakcji. Rzetelnie oszacujemy możliwą do osiągniecia cenę każdej nieruchomości, bez owijania w bawełnę czy proponowania czegoś co nie ma szans się wydarzyć (czytaj: przeszacowana, niemożliwa do osiągniecia cena nieruchomości). Doskonale znamy nasz rynek i jego realia. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to nie tylko marketing ofert. To nie tylko wstawienie oferty na portal ogłoszeniowy i czekanie na klienta. Gdyby tak było, to nasze usługi nie miałyby racji bytu. Każdą nieruchomość można przedstawić korzystnie w ogłoszeniach. W każdym przypadku można jakiś niewygodny fakt pominąć czy przemilczeć. Nie o to chodzi. Sprzedaż nieruchomości to uczciwe przedstawienie oferty i umiejętność jej sprzedaży – bez koloryzowania czy przemilczania niewygodnych faktów. To umiejętność rozwiązywania napotkanych po drodze problemów. To uczciwość i rzetelność. Właśnie tak sprzedajemy nieruchomości.